konferencje

Spotkanie Założycielskie ISACA Warszawa - 15 Listopada 2011

We wtorek 15 listopada o godz. 17:00 w budynku Wydziału Elektroniki przy ul.Nowowiejskiej 13/15 w Warszawie odbędzie się spotkanie założycielskie ISACA Warszawa.

Spotkanie ISSA i PTI we Wrocławiu

ISSA wraz z Polskim Towarzystwem Informatycznym zapraszają na pierwsze po długiej przerwie spotkanie, które odbędzie się we Wrocławiu w dniu 3 listopada.

Warszawa 26-27 października: Narodowy Test Interoperacyjności Podpisu Elektronicznego

W dniach 26-27 października 2011 w Warszawie odbędzie się Narodowy Test Interoperacyjności Podpisu Elektronicznego zorganizowany przez Medien Service i IMM pod patronatem m.in. Ministerstwa Gospodarki.

Prezentacja o filtrowaniu sieci, konferencje we wrześniu

W ramach warsztatów Fundacji Panoptykon miałem przyjemność opowiedzieć wraz z Michałem Woźniakiem o tym jak działa filtrowanie Internetu.

Prezentacje z konferencji ePUAP

Na stronie Comarchu opublikowane zostały materiały z trwającej w dniach 18-19 maja konferencji ePUAP. Jest tam kilka ciekawych prezentacji.

Why care about application security?

Why care about application security? This is a security awareness presentation on impact of developing and using insecure applications in organisations. Number of case studies of data leaks, defacements and regulatory fines are presented as example.

OWASP Kraków - 23 maja

23 maja w Krakowie o godz. 18:00 zaczynamy kolejne spotkanie OWASP Kraków, współorganizowane z ISSA Polska. W programie dwa ciekawe wykłady – o automatycznym wykrywaniu błędów w aplikacjach oraz samouczących się firewallu webowym.

Darmowe szkolenia CompTIA Security+

W ramach projektu FIRMA2000 można zapisać się na bezpłatne pięciodniowe szkolenie przygotowujące do uzyskania cerfyfikatu CompTIA Security+ (a także Network+ i Project+).

Kraków - spotkanie OWASP i ISSA 24 marca

Zapraszamy na kolejne spotkanie OWASP Poland w Krakowie, które odbędzie się 24 marca. Spotkanie jest zorganizowane wspólnie z ISSA Polska.

OWASP Kraków - 20 stycznia

Spotykamy się 20 stycznia 2011 o godzinie 18:15 w Krakowie, na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH, na ul. Reymonta 19, w budynku D-10 w sali A.

OWASP Warszawa - 27 stycznia

OWASP zaprasza na pierwsze spotkanie w Warszawie, które odbędzie się w czwartek, 27 stycznia 2011.

Seminarium DNSSEC - 20 stycznia - Warszawa

20 stycznia 2011 roku w Centrum Konferencyjne Adgar Plaza w Warszawie odbiędzie się darmowe seminarium "Bezpieczeństwo Internetu po wprowadzeniu protokołu DNSSEC".

Ciekawostki z XXVI JS PTI

Jesienne Spotkania PTI to impreza inspirująca i za każdym razem przywożę z niej masę notatek, głównie z hasłami do sprawdzenia w domu. Jako że prelegenci są doborowi i z doświadczeniem, to często trafiają się różne ciekawostki, których na próżno szukać w prezentacjach - oto subiektywny ich wybór.

XXVI Jesienne Spotkania PTI

W dniach 18-22 października 2010 w Wiśle odbędzie się konferencja XXVI Jesienne Spotkania PTI. Jedną z prezentacji, która została zakwalifikowana jest mój wykład o ekonomii bezpieczeństwa.

Po konferencji PL.ID 2010

Celem konferencji z 29 września 2010 było przedstawienie aktualnego stanu projektu PL.ID zarówno od strony organizacyjnej, prawnej jak i technicznej. Na konferencji było sporo prezentacji ściśle technicznych - w tym pierwsza, poświęcona podpisowi elektronicznemu z mediatorem oraz prezentacje producentów kart kryptograficznych (Infineon, Giesecke & Devrient, Gemalto, Oberthur).

Syndicate content